Informacje

Odpowiedzi na najczęstsze pytania

Informacje o inwestycji

Podstawowe informacje

Kasztanówka powstała z myślą o mieszkańcach, którzy cenią sobie spokojną i bezpieczną okolicę, z równoczesnym łatwym dostępem do najważniejszych punktów infrastruktury. Usytuowana jest w malowniczej lokalizacji, która sprzyja spacerom na świeżym powietrzu lub wycieczkom rowerowym.
W bardzo bliskim sąsiedztwie znajduje się tzw. Zalew Rydzyna, który umożliwia zarówno rekreację, jak i wypoczynek z najbliższymi.

Budynki 2
Apartamenty 34
Poziomy 3
Miejsca parkingowe 54
Powierzchnia 35 m² - 63 m²

Częste pytania

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

1.Jakie mieszkania dostępne są w ofercie?
W ofercie apartamentów Kasztanówka posiadamy 2-pokojowe i 3-pokojowe mieszkania o powierzchniach od 34 do 64 m² położonych na 3 kondygnacjach naziemnych.
2. Czy Inwestor pomaga w uzyskaniu kredytu?
Tak, Inwestor wspiera swoich klientów na wszystkich etapach zakupu nieruchomości. Klienci mogą skorzystać nie tylko z pośrednictwa kredytowego sprzedającego ale również ze świetnych warunków kredytowych, dostępnych u naszych doradców.
3. Czy można dokonać zmian w projekcie?
Zmian w projekcie mieszkania można dokonać tylko do pewnego etapu zaawansowania budowy. Szczegóły możesz uzyskać u opiekuna klienta.
4. Czy dla mieszkania jest założona księga wieczysta?
Dla każdego mieszkania będzie założona księga wieczysta na podstawie wniosku umieszczonego w umowie ustanawiającej odrębną własność lokalu mieszkalnego (akt notarialny). Przeniesienie własności lokalu mieszkalnego na rzecz Nabywających poprzedzone zostanie odbiorem lokalu.
5. Czy na budynku jest hipoteka?

Nieruchomość wolna jest od wszelkich roszczeń, hipotek, obciążeń oraz prawo własności nie jest ograniczone roszczeniami osób trzecich.

6. Czy powierzchnia balkonów jest wliczana?
Powierzchnia balkonów nie jest wliczana do powierzchni użytkowej lokali mieszkalnych. Jest to dodatkowa powierzchnia bezkosztowa dla każdego mieszkania.
7. Czy cena podana w cenniku jest cena brutto?
Tak, podana cena jest ceną brutto, zawierającą podatek VAT według stawki 8%.
8. Czy mogę wykupić miejsce parkingowe?

Inwestor zapewnia ogólnodostępne miejsca postojowe dla mieszkańców bez dodatkowych kosztów.

9. Czy osiedle ma pełną infrastrukturę?

Osiedle posiada pełną infrastrukturę miejską, tzn. kanalizację miejską, wodę, elektryczność, a także okablowanie pod Internet. Ponadto na osiedlu jest droga wewnętrzna, chodniki, oświetlenie, ławki, zielone tereny wspólne.

10. Jakie są koszty związane z utrzymaniem mieszkania ?
Inwestor na etapie budowy zadbał o to, by budynek był energooszczędny i zastosował materiały o najwyższych parametrach izolacyjnych. Właściciele sami decydują o wielkości zużycia mediów, każde mieszkanie posiada indywidualne liczniki na wodę, prąd oraz podliczniki na ogrzewanie.
12. Ile wynosi czynsz ?

Mieszkania są bezczynszowe, właściciele lokali ponoszą tylko koszty związane z utrzymaniem swojego mieszkania, takie jak rachunki za media oraz koszty określone przez Wspólnotę Mieszkaniową. Wysokość opłaty jednostkowej za m2 powierzchni użytkowej mieszkania ustalana jest przez Wspólnotę Mieszkaniową.